Vispārīgie noteikumi

Iegādājoties preces mūsu interneta veikalā, mūsu pasūtījuma formā ir jānorāda konkrētas personas identificējoša informācija.
Tāda, kā vārds, uzvārds un/vai uzņēmuma nosaukums, e-pasts, tālruņa numurs un piegādes adrese.
Šo informāciju mēs izmantojam lai piegādātu Jums LR likumam atbilstoši dokumentāli noformētu pasūtījumu.
Mēs nenosūtam personīga rakstura informāciju nevienai trešajai personai bez Jūsu piekrišanas, ja vien to tieši nepieprasa likumdošana vai tiesībsargājošās institūcijas.
Nesniedzot mums šāda veida informāciju, negarantējam korektu un savlaicīgu pasūtijuma izpildi!

 

Pirmais pasūtījuma apstiprinājums, ko jūs saņemsiet no mums savā e-pastā liecina tikai par pasūtījuma pieņemšanu un var kalpot kā informatīvs materiāls par atlasītās preces piejamību un potenciālo darījuma summu bez piegādes izmaksām.
Pēc pasūtījuma noformēšanas mūsu pārstāvis tuvākajā laikā sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu Jums vēlamo apmaksas veidu.
Apmaksu par preci ir iespējams veikt skaidrā naudā piegādes brīdi (attiecas tikai un vienīgi uz piegādi, kas tiek veikta ar ardavanam.lv kurjeru), gan pie preces saņemšanas mūsu birojā Rīgā, Lēdurgas ielā 5, vai arī veikt elektronisko naudas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu.
Ja tiek izvēlēts veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu, tad maksājums ir veicams, kad esat saņēmuši no mums rēķinu ar numuru elektroniskā formā.

Apmaksas rēķinā, kuru Jums izsūtam uz e-pastu, tiek norādīti mūsu rekvizīti, preces vērtība, apmaksa termiņš un piegādes izmaksas.
Veicot apmaksu bankā vai internetbankā, obligāti ir jānorāda rēķina numurs.

Ja pasūtījuma rēķins netiek apmaksāts 5 darba dienu laikā no rēķina nosūtīšanas dienas, tas tiek automātiski dzēsts no sistēmas, un tiek uzskatīts par anulētu.
Preču piegāde tiek veikta tikai pēc pilnas rēķina summas apmaksas.


Preču cenas norādītas Eiro valūtā.
ardavanam.lv interneta veikala piedāvātais piedāvājums ir spēkā, kamēr preces ir pieejamas noliktavā.
 

SIA VPL Industriāla optika patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt, pārveidot vai dzēst šīs lapas saturu.


Ievietotās informācijas kopēšana, pārpublicēšana vai izplatīšana bez atsauces uz ardavanam.lv ir aizliegta!